Ավելի քան 15 տարի մենք գործունեություն ենք ծավալում Հայաստանում` ոչ միայն ներկրելով, վաճառելով և սպասարկելով ՊՈՍ տերմինալները, այլև ներդնելով առաջադեմ լուծումներ՝ տարբեր արդիական խնդիրների լուծման համար:
Մենք հանդիսանում ենք ՊՈՍ տերմինալային լուծումների բացարձակ առաջատարը Հայաստանում:
Մեզ հետ համագործակցում են Հայաստանի գրեթե բոլոր բանկերը:
Ինչու՞ SUNMI ՀԴՄ
2020 թվականից գործելով հայաստանյան շուկայում Sunmi տերմինալները ապացուցել են իրենց բարձր որակը և արագագործությունը: Դուք կարող եք հանդիպել դրանց ավելի քան 7000 կետերում:
Մարտկոցի կյանքը – Sunmi ՀԴՄ-ների համալրված են բարձրորակ մարտկոցով, որը չի դեֆորմացվում, չի հալվում և ի հաշիվ ռեսուրների գրագետ բաշխման Sunmi ՀԴՄ-ները մեկ լիցքավորմամբ անլար ռեժիմով երկար են ծառայում:
Ընդլայնված հնարավորություններ ինտեգրված լուծումների համար – Դուք կարող եք էականորեն բարելավել Ձեր հնարավորությունները ինտեգրված ռեժիմներով կիրառելով Sunmi ընկերության բազմաֆունկցիոնալ լուծումները անլար ինտեգրել այն Ձեր գործող հաշվապահական, առևտրային կամ այլ ծրագրերին.
Sunmi ընկերության տերմինալները գործում են ոլորտներում աշխարհի ավելի քան 50 երկրներում այդ թվում եվրոպական մի շարք երկրներում, Ռուսաստանում և այլն: Օգտագործելով Sunmi ընկերության միջազգային փորձը այս ՀԴՄ-ՊՈՍ տերմինալները շարունակաբար համալրվելու են նոր գործառույթներով և հնարավորություններով:
Սպասարկում
Մեր փորձառու մասնագետները վերապատրաստվել են Այպոս ընկերության համակարգում և ունեն SUNMI տերմինալների ծրագրային ապահովման, սպասարկման և վերանորոգման երկար տարիների փորձ: